Spací pytel Dreamer Romeo modrý Prestige

Kód: 167
Neohodnoceno
Značka: Feretti
490 Kč 490 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Bakteriostatický spací pytel, ve kterém se prcek neodkope a přesto zůstane volný. Délka 85 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bakteriostatický spací pytel zajistí, že se Vaše miminko v noci neodkope a neprochladne. Oceníte je také při zimních procházkách. Ve spacích pytlích je použit oboustranný zip, který umožňuje rozepínání zdola nebo shora. Usnadní Vám tak přebalování a manipulaci s miminkem. Nahoře je zip chráněn malým látkovým přesahem, aby nemohl miminko poškrábat.

Bakteriostatická tkanina Purista™ je inovační řešení ve výrobě dětských lůžkovin, nejnovější způsob zabezpečení tkaniny před množením bakterií a plísní. Bavlněná vlákna s přísadou Purista™ mají bakteriostatické vlastnosti. To zaručuje nejen zdravý a bezpečný spánek dítěte, když nevdechuje mikroorganismy a zárodky plísní, ale také umožňuje udržet povlečení svěží a voňavé po delší dobu – ideální řešení pro dnešní uspěchaný styl života. Lůžkoviny z tkaniny Purista™  je možno prát méně často a při nižších teplotách při dosažení dokonalého výsledku.

V linii Prestige je použito inovační řešení pocházející z Japonska. Díky nejnovější technologii stačí po vyjmutí z pračky povlečení roztáhnout nebo silně protřepat a po usušení už není nutné je žehlit. Pokud se přesto rozhodnete použít žehličku, stačí několik málo pohybů a povlečení je ideálně hladké. Praní povlečení ještě nikdy nebylo tak jednoduché a hlavně tak málo časově náročné. 

V zájmu ochrany životního prostředí byla vyměněna folie z PVC, ze které byly vyrobeny obaly na soupravy, za folii PEVA.  PEVA je ekologická folie vyrobená z rostlinné suroviny – modifikovaného škrobu, který je snadno dostupný a hlavně jeho zásoby jsou plně obnovitelné.  Folie PEVA jsou šetrné k životnímu prostředí a v průběhu tří měsíců se rozkládají na vodu, kysličník uhličitý a další organické zbytky, čili kompost. Barviva používaná v PEVA neobsahují těžké kovy a mají neutrální vliv na životní prostředí a to znamená, že i na povlečení, které je v nich zabalené. Folie PEVA je výbornou alternativou k plastům. PEVA podléhá celkové biodegradaci. Nákupem výrobků v těchto obalech se chováte šetrně k životnímu prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spací pytle zimní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Délka: 85 cm
Materiál: 100% bavlna
Výplň: 100% PES
Rozměry: 50 x 85 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: