Učící plenkové kalhoty, bílé

Kód: TP13-16 W
Neohodnoceno
Značka: Bambino Mio
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Varianta

Učící plenkové kalhotky usnadňují prckovi přechod od plenek na nočník. Nenahrazují plenky, protože v nich prcek pociťuje vlhkost. Na druhou stranu mu dodávají sebevědomí, že je už velký.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Učící kalhotky usnadňují přechod od plenek. Nepropustná vrstva spolu s absorpční vrstvou částečně chrání před znečištěním okolí. Pomáhají zrychlit proces učení se na nočník avšak nenahrazují plenky. Dodají prckovi pocit, že již vyrostl a plenky nepotřebuje. Nepoužívejte je dříve než je prcek připraven k přechodu na nočník.


Učící plenkové kalhotky sice obsahují absopční vrstvu, která zachytí menší množství moči, ale nenahrazují plnohodnotně vícevrstvou plenku s kalhotkami. Jsou určeny pro prcka, který již přechází na nočník a občas se mu přihodí nepříjemná příhoda. V učících plenkových kalhotkách ji ihned ucítí a může si ji uvědomit a na nočník se posadit. Učící plenkové kalhotky nedávejte prckovi na noc či na spaní a pokud nemáte jinou možnost vložte do nich ještě další vícevrstvou plenku Bambino Mio, která doplní absorpční kapacitu. Před prvním použitím učící plenkové kalhotky minimálně dvakrát předeperte.


Můžete je dát prckovi jako dárek. Pomůže to zesílení jeho pocitu, že je již velký a že brzy nebude plenky potřebovat. Na rozdíl od plenek se učící kalhotly oblékají a svlékají místo přebalování a vaše dítě se může cítit stejně jako nějaký chlapec nebo dívka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prcek končí s plenami
Záruka: 2 roky
Materiál: 68% bavlna, 32% polyester
Praní: do 40°C, nepoužívat chloridová bělidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: