Povlečení do postýlky DIAMOND LION Prestige I - Quintetto

Kód: FTRI27
Neohodnoceno
Značka: Feretti
2 590 Kč 2 140,50 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Pětidílná sada povlečení do dětské postýlky s přírodním motivem lví rodiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi příjemné povlečení vyrobené ze 100% bavlny v pastelových barvách. Povlečení i výplně jsou antialergické, jednoduché v používaní (systém „EASY WASH”). Antibakteriální tkaniny Purista brání množení bakterií a jsou antialergické. Jsou také jemné na dotek díky vybrané přírodní bavlně.

Antibakteriální tkanina PURISTA

Jedná se o inovační řešení ve výrobě dětských lůžkovin. PURISTA brání množení bakterií a mikroorganismů, prodlužuje svěžest výrobků a zvyšuje pocit komfortu. PURISTA funguje na principu kontroly bakterií, které se za normálních okolností množí v dětských lůžkovinách. Obvykle by tyto bakterie vytváří nepříjemný zápach, ale PURISTA, díky kontrole jejich množení, brání vzniku tohoto zápachu a udržuje tkaniny svěží a hygienické. Tkaniny PURISTA jsou plně antialergické a jemné na dotek. PURISTA obsahuje přírodní a zesilující vlákna a tkanina je odolná normálnímu praní a sušení. Lůžkoviny z tkaniny PURISTA je možno prát méně často a při nižších teplotách při dosažení dokonalého výsledku.

Ve výplních povlečení je používáno vlákno Ingeo™

Vlákno má přírodní původ, protože je vyráběno z kukuřičných vláken. Jeho použití pro výplň peřinek zajišťuje velmi dobru tepelnou izolaci a udržuje stálou teplotu během spánku. Ingeo™ má lepší propustnost vlhkosti, než ostatní přírodní a syntetická vlákna. Díky těmto vlastnostem nedochází k přehřívání organismu dítěte, což má přímý vliv na kvalitu jeho  spánku. Můžete si být jisti, že vaše dítě je v bezpečí, protože tato vlákna jsou hygienická a výzkumy prováděné nezávislými institucemi dokazují, že nevyvolávají žádné alergické reakce. Vlákno Ingeo™ vytváří nepříznivé prostředí k rozmnožování bakterií. Přikrývky můžete mnohokrát prát a sušit, jsou velmi praktické. 

Easy Iron

Díky nejnovější technologii stačí po vyjmutí z pračky povlečení roztáhnout nebo silně protřepat a po usušení už není nutné je žehlit. Pokud se přesto rozhodnete použít žehličku, stačí několik málo pohybů a povlečení je ideálně hladké. Praní povlečení ještě nikdy nebylo tak jednoduché a hlavně tak málo časově náročné. 

Obaly z materiálu PEVA

V zájmu ochrany životního prostředí byla vyměněna folie z PVC, ze které byly vyrobeny obaly na soupravy, za folii PEVA. PEVA je ekologická folie vyrobená z rostlinné suroviny – modifikovaného škrobu, který je snadno dostupný a hlavně jeho zásoby jsou plně obnovitelné. Folie PEVA jsou šetrné k životnímu prostředí a v průběhu tří měsíců se rozkládají na vodu, kysličník uhličitý a další organické zbytky, čili kompost. Barviva používaná v PEVA neobsahují těžké kovy a mají neutrální vliv na životní prostředí a to znamená, že i na povlečení, které je v nich zabalené. Folie PEVA je výbornou alternativou k plastům. PEVA podléhá celkové biodegradaci. Nákupem výrobků v těchto obalech se chováte šetrně k životnímu prostředí.

Pětidílná sada obsahuje

  • povlečení na peřinku 100x135 cm
  • povlečení na polštářek 40x60 cm
  • ochranný límec do postýlky 120x60 cm (systém EASY WASH) - šířka jednoho dílu límce 60 cm, celkem 180 cm
  • výplň - peřinka 100x135 cm (IngeoTM)
  • výplň - polštářek 40x60 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Povlečení do postýlky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Materiál: 100% bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: